středa 22. července 2015

'Best summer song 2015' | Teri


Taky máte svoje oblíbené letní písničky, které buďto posloucháte pouze v létě a nebo když si je pustíte v zimě nebo v jiných ročních období tak vám vždycky připomenou léto? 
Dnešní článek bude takový můj 'summer song list', kde vám sepíši písničky, které v poslední době poslouchám a možná nahodím i nějakou inspiraci pro ty kdo nemají co poslouchat.:-)

Cool for the Summer - Demi Lovato
° Když tuhle písničku Demi vydala tak už po první poslechu se mi hodně líbila a furt jsem si jí zpívala. Musím říct, že jsem fakt zvědavá na videoklip, protože už lyrics je fakt bomba a podle mně to strašně naladí na léto! Lean on - Major Lazer, DJ Snake
° Tenhle song v poslední době hodně poslouchám. Dřív jí pouštěli kluci od nás ze třídy a já jí vůbec neregistrovala, ale potom když jsem jí poslouchala doma tak se hned zařadila do listu mých oblíbených.


Can't stop dancin' - Becky G (remix)
° Neustále jí poslouchám když se snažím opalovat.. Není nějak 'letní' ,ale už jenom proto, že jí furt poslouchám a viděla jsem ji u jedné zahraniční YouTuberky na letní video tak mi připomíná tu letní atmosféru. Já, ale spíš preferuji tu remix verzi, protože je rychlejší a je mně se možná i líbí o něco víc.


Rather be - Clean Bandit
° To je pro mně letní klasika. Poslouchala jsem jí i minulé léto a poslouchám jí i tohle léto. Docela mně překvapuje, že mně ještě neomrzela. Pokaždý mi připomene buďto západ slunce a dovádění v moři a nebo slabý letní vánek, když člověk pluje na lodi.


Going Nowhere - Fifth Harmony
° A jako poslední na mém seznamu je tahle písnička od skupiny Fifth Harmony. Já jsem je dřív znala, ale vůbec jsem je neposlouchala.. no a jak už jsem zde zmiňovala tak v jednom videu od zahraniční YouTuberky jsem jí slyšela, nedalo mi to a hned jsem psala do komentářů o to jak se jmenuje. Nakonec jsem to tedy zjistila a furt jsem jí poslouchala a pořád poslouchám. 


A to by bylo všechno. Není jich moc, ale snažila jsem se psát opravdu jen ty, který se stali mým 'best summer song' pro tenhle rok.:-)

A vaše oblíbené letní písničky? 
xoxo TeriMiss.

  

14 komentářů:

 1. super písnička ..
  www.terina98.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Cool for the Summer je pecka! :))

  anotherdominika.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. LEON ON JE NEJSKVĚLEJŠÍ PÍSNIČKA!! Promiň za caps lock, já vím, že vidíš dobře :D A ještě další písničku jsem si oblíbila. Jmenuje se ain't nobody a je skvěláá.

  Summer Reading

  OdpovědětVymazat
 4. Lean On je úžasný song! :) Jen ten klip je trochu divný :D

  http://natalieholz.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Já mám nejradši Rather Be a Cool For The Summer :) Jinak super článek!
  www.kamiidk.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat